free bootstrap theme
Фонд Східна Європа

Фонд Східна Європа
Місія  – сприяти соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу. Фонд Східна Європа (ФСЄ) допомагає громадянам будувати власне майбутнє, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та сприяючи партнерству громади, влади та бізнесу.

ВГО "Наші діти"
Подписан  меморандум о сотрудничестве.
Проводятся совместные мероприятия.

ВГО
Український культурний фонд

Український культурний фонд
Державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.

Детский город профессий «KidsWill»

Интерактивный игровой центр для детей. Такая уменьшенная версия взрослого мира позволит, играя познакомиться более чем с 90 различными профессиями, научиться зарабатывать деньги и тратить по своему усмотрению. Это откроет массу талантов, способностей и предпочтений ребенка в профессиональном ориентировании. 

KidsWill
Макки-Пакки

Контактный зоопарк "Макки - Пакки"

Мир живой природы становится более доступным. Тактильное общение с ручными животными учит уважению и бережному отношению к окружающему миру,
расширяет кругозор и несёт
лечебную функцию.

© Copyright 2019 - 2020 ГО "Щастя для кожного"